“Çocuk Odaklı Çalışan Kurumlar-Günyüzü”

Eskişehir Valiliği himayesinde; Eskişehir İl Milli Eğitim Müdürlüğü ve Eksi 25 Derneği’nin desteğiyle, Günyüzü Kaymakamlığı, Günyüzü Belediye Başkanlığı ve Günyüzü İlçe Milli Eğitim Müdürlüğü’nce yürütülmekte olan; “Çocuk Odaklı Çalışan Kurumlar-Günyüzü” adlı Çalıştay 30-31 Mart 2016 tarihlerinde Günyüzü Belediye Kültür Evi’nde gerçekleştirildi
Günyüzünde gerçekleştirilen Çalıştaya, İl Milli Eğitim Müdürümüz Necmi Özen, Günyüzü Kaymakamı Mustafa Gün, Günyüzü Belediye Başkanı Remzi Arayıt, Çocuk İhmali ve İstismarını Önleme Derneğinin kurucularından Av. Türkay Asma, Hacettepe Üniversitesi Çocuk Sağlığı ve Hastalıkları bölümünden Dr. Orhan Derman, Günyüzü İlçe Milli Eğitim Müdürü Hikmet Kara, İl Milli Eğitim Müdür Yardımcısı Özden Akkaya, Şube Müdürleri, Okul Müdürleri ve ilgili kişiler katıldı. 
İl Milli Eğitim Müdürümüz Necmi Özen’in 2013 yılından bu yana Eskişehir’de Çocuk İhmali ve İstismarına Yönelik yürütülen çalışmalar hakkında bilgi vermesinin ardından, Dr. Derman ve Av. Asma tarafından Çocuk ihmal ve istismarını engelleme konusunda farkındalık yaratmak amacıyla yapılması gereken çalışmalar hakkında bilgi verildi.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir